Jdi na obsah Jdi na menu
 


John Cena Zivotopis

14. 1. 2010

Buďme upřímní: ohlašovacích z kopce a široká údolí, které tvoří West Newbury, Massachusetts, se zřejmě nikdy vydělávat "na ulici Cred" - pokud není, samozřejmě, že jste John Cena. Pak zase, to se nestane přes noc Ani pro něj. Dlouho předtím, než se stal Dr. z Thuganomics, mladý Cena musel snášet posměšky okolí děti rocker 'o jeho volné kalhoty a košile rayon Kwamé. Jeho láska k freestylingovu texty rebelie a individualismu, prostě se nevejde do malé venkovské komunity. V době, kdy se otočil 15, ale tytéž děti by dráždila ho zastavit, neboť se ukázalo, že Cena se rozvíjely další vášeň: zasáhnout do posilovny.

Po nanesení na více než 60 vysokých škol (a bylo přijato 58), Cena zúčastnil Massachusetts 'Springfield College, kde vynikal jako Divize III All-American křídle útoku a kapitán týmu pro Pride.
Ale stejně jako on láskou vzpomíná jeho úspěchy školní fotbal, je to stejně hrdý vydělávat vystudoval fyziologii cvičení, které atributy k tomu, aby mu chytřejší, odolnější umělec v ringu dnes.

Ačkoli obrovský WWE fan od dětství, zakořenění na hrdiny, jako Hulk Hogan, Ultimate Warrior, a Shawn Michaels, Cena se upřímně nikdy ani za kariéru ve WWE. Místo toho, odletěl do Kalifornie v roce 2000, aby mohl vykonávat povolání v kulturistice (tah, který se přizná k tomu, že jen proto, že jeho otec mu řekl, že by pak nebylo tam). Ale při práci za pultem Gym zlata v Benátkách, diskuse se zápasník-in-vzdělávání doporučuje Cena se zapsat do tříd v Ultimate Pro Wrestling. Byl okamžitě zahnutý, a stal se motivaci se učit všechno, co mohl o své nově nabyté řemesla. On zřejmě dokázal rychle studie, do roka, World Wrestling Entertainment podepsaly Cena s vývojovou smlouvu na vlak na Ohio Valley Wrestling.
V červnu 2002 se stal členem rosteru SmackDown a méně než o rok později headlinovala první, co se od té doby stal hlavním nesčetné-event zápasy.

, Který řekl: Cena nikdy zapomněl na své kořeny. Ve skutečnosti si uvědomoval, kde přišel mu pomohla vyvinout se do muže, kterého je dnes: dobře vyznají-hip-hop umělec, úspěšná filmová hvězda a modro-límcem Chain Gang vojáka, který byl vždy připraven k boji. V jeho jean šortky a tenisky Under Armour Proto Power, vede jeho WWE fan-na armádu do bitvy s prohlášením o mandátu, on byl dole se od prvního dne: ruch, loajalitu a respekt

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lol

(lol, 17. 7. 2010 15:43)

by me zajimalo jak jsi to prekladal ty vole jeden...google translator beztak nebo jenom okopčene lol nevidiš že ten text nesouvisí atd. vim z toho velke hovno zapoj mozek dmnte

Re: lol

(Admin, 13. 6. 2011 18:49)

pico to je ukol na kompy text ucitel nekontroluje jen se podiva jk je dlouhy ty maslo zapni mozek ty a strc si ty svi stupidni komnety doprdele ;)