Jdi na obsah Jdi na menu
 


Batista Zivotopis

14. 1. 2010

Dave Batista byl "Animal" od dětství, v náladě, ne-li v názvu. Vznesené v drsné části jihovýchodní Washington, DC, on sám sebe popisuje jako "hubený kluk s astmatem a špatnou velikost komplex" - a sklon k dostat do potíží s úřady. Strávil několik let v San Franciscu po jeho oddělené rodiči, dokud se jeho matka poslala ustaraný dospívající žít se svým otcem na předměstí Virginie. V době, kdy se otočil 17, byl odcizený od obou rodičů, žít na vlastní pěst, a přesto se dostal do potíží.

Pro lepší část 10 let, Batista trávil dny výcviku a soutěží v kulturistice, a jeho noci "se odráží v klubech, plovoucí odsud tam." (Pořád je překvapen, že jednoho klubu působil v méně než dva bloky od Washington DC je MCI Center, kde obhájil svůj svět Heavyweight šampionát proti JBL SummerSlam v roce 2005.) Jeho unášení zastavil v noci se rozpoutala svou výbušnou povahu na dvou mecenášů, kteří napadli jeho kolega vyhazovači. "V době, kdy jsem skončil s nimi," vypráví, "byli ležet na zemi s očima válí v zadní části hlavy.
Jsem se velmi bála, že jdou na smrt. "Vůbec ne, ale incident se za následek zatčení Batista je, rok probační a jeho rozhodnutí provést radikální změny ve svém životě.

Zápis v zápase škole Wild Samoan Afa v Allentown, Pa, Batista připouští, že na první viděl WWE jednoduše jako "způsob, jak vydělat na živobytí" - dokud mu bylo řečeno na vyzkoušení WCW, že neměl kotlety, aby se to jako zápasník. "To zapálil oheň pod mým **. Souboje se stala posedlostí, že jsem se zamiloval. Úplně jsem přesměrován můj výcvik a filozofie, přepracované mé tělo a duševní rozhled.
Jen jsem opravdu chtěla být sportovec a bavič. "

Přestože jeho osobní vytrvalost ho přivedly k WWE května 2002, bývalá Batista úvěry Evolution kolegy Triple H a Ric Flair s rozvojovými "muscleheaded goofball" do World Heavyweight Champion, ten, kdo podporuje jeho složení slova a chování s výbušnou zuřivostí hodit jeho přezdívka . On sám se domnívá, ani vůdce ani pokračovatele v šatně ( "I'm just samotář, pořád si pro sebe," zdůrazňuje), ale uvnitř kruhu, na obálkách časopisů, jako je FLEX svalu, a ani jednou proti rašící Superman Tom Welling na CW série síť Smallville, "Zvíře" je jednoznačně dominantní druh. Dominantní druh, který, mimochodem, nashromáždila více než 50 vinobraní lunchboxes cínu. Naše rada: pro tento šest-noha-šest, 290-libra šelma a jeho 1967 Green Hornet sendvič kontejneru (sportovní Bruce Lee tvář na přední straně), který se chová mezi jeho nejcennější majetek. Budete žít déle

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář